ماسک روشن کننده با گلاب

بروز شده در درباره زیبایی (فقط 4 دقیقه مطالعه)
ماسک روشن کننده با گلاب

فهرست مطالب

خرید آنلاین گلاب اصل

ماسک روشن کننده با گلاب از ساده‌ترین محصولات خانگی است که با استفاده از چند ماده اولیه قابل دسترسی تهیه شده و نتایج شگفت انگیزی را برای انواع پوست به همراه خواهد داشت.

حتما بخوانید: آیا گلاب پوست را تیره می کند؟

خواص گلاب برای پوست

فواید گلاب برای پوست بی شمار است. این ماده طبیعی از جمله مواد اولیه ضروری اغلب کرم‌ها و لوسیون‌های معروف و موثر در زیبایی پوست به شمار می‌رود. گلاب به شکل تونر، ماده پاک کننده یا بخور صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. ماسک روشن کننده با گلاب نیز درخشندگی و طراوت خاصی را به پوست هدیه می‌دهد. گلاب از خواص آنتی اکسیدانی، آنتی باکتریالی و ضد التهابی برخوردار بوده و مصرف آن برای پوست بسیار مفید تلقی می‌شود.

گلاب پوست را روشن می کند

حتما بخوانید: ماسک گلاب برای صورت

ماسک روشن کننده با گلاب و گوجه فرنگی

برای برخورداری از پوستی با استحکام و عاری از چربی
گوجه فرنگی حاوی موادی عالی است که از جهات مختلفی می‌توانند برای پوست مفید باشند. از بین بردن چربی اضافی و استحکام بخشی به پوست از جمله اصلی ترین فواید مصرف گوجه فرنگی به شمار میرود. مصرف هم زمان گوجه فرنگی و گلاب به تمیز کردن پوست، بستن منافذ، استحکام بخشی و از بین بردن چربی اضافی پوست صورت کمک می‌کند.

برای تهیه این ماسک، کافی است، یک قاشق غذاخوری گلاب را با یک قاشق غذاخوری آب گوجه فرنگی ترکیب کرده و با استفاده از قطعه ای پنبه بر روی صورت و گردن خود بمالید. پس از خشک شدن، صورت خود را به خوبی شستشو دهید.

خرید آنلاین گلاب اصل

ماسک روشن کننده با گلاب و ماست

برای برخورداری از پوستی پاکیزه و مرطوب
خواص پاک کنندگی ماست برای پوست به خوبی شناخته شده است. علاوه بر این، این ماده طبیعی و مفید از قابلیت رطوبت رسانی هم برخوردار است. بهره مندی از مجموع مزایای ماست و گلاب موجب صافی و نرمی پوست می‌شود.

برای تهیه ماسک گلاب و ماست، کافی است، یک قاشق غذاخوری ماست و یک قاشق غذاخوری گلاب را با هم ترکیب کرده و به خوبی هم بزنید تا مخلوطی یکدست حاصل شود. سپس، این ترکیب را بر روی پوست صورت مالیده و پس از گذشت پانزده تا بیست دقیقه به خوبی شستشو دهید.

حتما بخوانید: ماسک گلاب و ماست

ماسک روشن کننده با گلاب و پودر چوب صندل

برای برخورداری از پوستی درخشان و با طراوت
ترکیب گلاب و پودر چوب صندل موجب درخشش پوست شده و طراوت آن را دو چندان می‌کند. پودر چوب صندل از خواص آنتی باکتریالی برخوردار است. این قابلیت به درمان جوش کمک می‌کند.

برای تهیه ماسک گلاب و پودر چوب صندل، کافی است یک قاشق غذاخوری از هر یک از مواد مذکور را داخل ظرف تمیزی ریخته و با هم مخلوط کنید. خمیر به دست آمده را روی پوست خود مالیده و منتظر بمانید تا خشک شود. سپس، با استفاده از آب خنک و ماده شوینده مخصوص صورت، پوست خود را به خوبی شستشو دهید.

ماسک روشن کننده با گلاب و آلوورا

برای آبرسانی پوست‌های کم آب
آلوورا و گلاب، یک ترکیب عالی برای پوست‌های خشک به شمار می‌روند. هر دوی این مواد از خواص آبرسانی قوی برخوردار بوده و به شکل قابل توجهی می‌توانند برای پوست‌های خشک مفید باشند.

برای تهیه این ماسک، می‌توانید یک قاشق غذاخوری گلاب را با یک قاشق غذاخوری ژل آلوورا ترکیب کرده و روی پوست صورت و گردن بمالید. پس از گذشت پانزده دقیقه، صورت و گردن خود را به خوبی شستشو دهید.

ماسک روشن کننده با گلاب و عسل

برای برخورداری از پوستی درخشان و جوان

کمبود آب و مواد مغذی مورد نیاز موجب از دست رفتن درخشش طبیعی پوست خواهد شد. عسل از جمله مواد طبیعی شگفت انگیزی است که علاوه بر تغذیه و رطوبت رسانی به پوست از خواص جوان سازی و التیام بخشی نیز برخوردار است.

ماسک گلاب و عسل

برای تهیه ماسک گلاب و عسل، کافی است یک قاشق چای خوری عسل را با یک قاشق غذاخوری گلاب ترکیب کرده و به مدت بیست دقیقه روی صورت و گردن قرار دهید. سپس، با استفاده از آب خنک و مواد شوینده مخصوص صورت می توانید نواحی آغشته را به خوبی شستشو دهید.

ماسک گلاب و آرد نخودچی

برای رفع برنزگی
ترکیب گلاب و آرد نخودچی می‌تواند به برطرف کردن آثار به جا مانده از آفتاب سوختگی کمک کند. از عمده‌ترین خواص آرد نخودچی می‌توان به روشن کردن رنگ چهره و کمک به درخشش پوست اشاره کرد. برای تهیه این ماسک، کافی است یک قاشق غذاخوری گلاب و یک قاشق غذاخوری آرد نخودچی را با یکدیگر ترکیب کرده و روی صورت و گردن بمالید. پس از گذشت پانزده تا بیست دقیقه می‌توانید نواحی آغشته را به خوبی شستشو دهید.

گلاب از خواص و فواید شگفت انگیزی برخوردار است. بهتر است از همین امروز، یکی از انواع ماسک روشن کننده با گلاب را در برنامه مراقبت روزانه پوستی قرار داده و از مزایای آن بهره مند شوید.

گلاب اصل قمصر

گلاب صالحیان از مرغوب ترین نوع گل محمدی در جهان تولید می شود و دارای عطر خاص و بی نظیری است.

خرید آنلاین
گلاب اصل قمصر